Služby

Brýle jsou nedílnou součástí Vaší image. Ať už si vybíráte brýle dioptrické či sluneční, zde najdete přesně to, co hledáte. 

Oční prohlídky

U nás se můžete spolehnout na kvalitní a komplexní péči o Váš zrak. Provádíme odborné vyšetření zraku i poradenství při výběru korekční pomůcky, která je dnes i významným módním doplňkem.  
 

Čočky a aplikace

Profesionálně vyškolený personál je Vám vždy k dispozici a ochotně poradí s výběrem Vašich nových brýlí či kontaktních čoček.  Nabízíme kontaktní čočky od dodavatelů : CIBA Vision, COOPERVISION Limited, wixi Také nabízíme doplňkový sortiment k brýlím i kontaktním čočkám.
 

Brýle

Nabízíme brýlové obruby různých značek: , ESCHENBACH- titanflex, humpreys, brendel , s.oliver, hannah, horsefeathers, jaguar, mango, tom tailor, tommy hilfiger, osmany lafitta, genny, pepe jeans aj. Také nabízíme doplňkový sortiment k brýlím i kontaktním čočkám, pouzdra, kleštičky, pinzetky, utěráčky, roztoky, spreje aj. Brýlové čočky dodává zejména firma Optika Čivice s.r.o., Carl Zeiss, Essilor a Jai kudo 
 

Pak nás neváhejte kontaktovat.  

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky